Výber jazyka:

Oznámení o poskytnutí licence na ochrannou známku v Rumunsku

Amsterdam – Fortuna Entertainment Group N.V., největší středoevropský provozovatel kurzového sázení, podepsal licenční smlouvu na ochrannou známku se společností FORTUNA GAME a.s., za účelem licence ochranné známky provozovatelům BET ACTIVE CONCEPT S.R.L. a BET ZONE S.R.L. in v Rumunsku.

Dle licenční smlouvy Fortuna poskytne společnostem BET ACTIVE CONCEPT S.R.L. a BET ZONE S.R.L. právo k užívání ochranné známky FORTUNA za účelem provozování kurzového sázení a hraní v Rumunsku za obvyklých tržních podmínek. Obě rumunské společnosti jsou součástí skupiny Penta, majoritního vlastníka Fortuny.

Rumunsko je jedním ze středoevropských trhů s velkým potenciálem pro kurzové sázení a hraní. Kromě dobrých makroekonomických ukazatelů a populací kolem 20 milionů obyvatel, nabízí také nedávno zavedené příznivé regulatorní prostředí a udržitelné zdanění pro kurzové sázení a hraní.

“Fortuna je silnou a důvěryhodnou značkou na trhu kurzového sázení ve střední a východní Evropě a tato licenční smlouva potvrzuje hodnotu naší značky,řekl Per Widerström, CEO a předseda představenstva Fortuny Entertainment Group N.V. Licence ochranné známky nám otevírá dveře k další spolupráci v oblasti vícekanálového kurzového sázení a hraní v Rumunsku a skvěle zapadá do naší strategie stát se jedničkou na regulovaném trhu kurzového sázení a hraní ve střední a východní Evropě s tou nejdůvěryhodnější a nejzajímavější značkou,” dodal Widerström.

KONTAKT PRO MÉDIA

Petr Šrain

PR manažér a tlačový hovorca
Tel.: +420 267 218 195
Mobil: +420 739 607 527
E-mail: [email protected]

Tieto kontakty sú v prvom rade určené pre novinárov, nemôžeme vám preto zaručiť, že na iné zaslané otázky dokážeme včas reagovať.