Výber jazyka:

Na pozici hlavního bookmakera Fortuny se vrací Michal Hanák

Do Fortuny se po téměř třech letech vrací Michal Hanák, v rámci holdingu Fortuna Entertainment Group bude zastávat pozici Group Chief Sportsbook Officer. Hanák, který pro společnost pracoval mezi roky 1996 a 2012, přichází ze sázkové kanceláře Niké, kde zastával místo ředitele pro strategii. Ondřej Vích k 31. srpnu 2015 firmu na vlastní žádost opouští.

„Jsem velmi rád, že ve svém týmu mohu přivítat Michala Hanáka. V jeho osobě do firmy přichází mimořádně zkušený a kreativní člověk, který bude výraznou posilou při rozvoji stávajících produktů, stejně jako při vývoji a aplikaci nových nástrojů,“ uvedl Per Widerstrom, CEO Fortuna Entertainment Group. 

Hanák má s prací v bookmakingu, řízením sázkového provozu či product developmentu více než dvacetileté zkušenosti. Kromě Fortuny a Niké v minulosti působil také v sázkových kancelářích Pari, Tipsport, PSK (Chorvatsko) nebo Milenium (Polsko).

Na pozice generálního ředitele Fortuny SK (dceřiné společnosti Fortuna Entertainment Group) zároveň bude končit Marek Biely, na jeho místo nastupuje Andrej Sokol, dosavadní finanční ředitel Fortuny SK.

KONTAKT PRO MÉDIA

Petr Šrain

PR manažér a tlačový hovorca
Tel.: +420 267 218 195
Mobil: +420 739 607 527
E-mail: [email protected]

Tieto kontakty sú v prvom rade určené pre novinárov, nemôžeme vám preto zaručiť, že na iné zaslané otázky dokážeme včas reagovať.