Výber jazyka:

Fortuna Entertainment Group N.V. uzavřela smlouvu s firmou Playtech

Amsterdam – Fortuna Entertainment Group N.V. (dále jen „FEG“ nebo „Společnost“), oznamuje uzavření smlouvy se společností Playtech (LSE: PTEC) na dodání platformy pro všechny distribuční kanály v oblasti sportovního sázení i online her.

Playtech je přední světovou společností dodávající herní software poskytující inovativní řešení významným společnostem v odvětví sportovního sázení a online her. Platforma společnosti Playtech poskytne Fortuně nezbytné nástroje potřebné k urychlení realizace strategie Společnosti, kterou je flexibilní řešení na míru pro více distribučních kanálů v oblastech sportovního kurzového sázení a online her s ohledem na jednotnou zákaznickou peněženku a management vztahu se zákazníky.

Per Widerström, generální ředitel Fortuny komentoval partnerství: “Ambicí Fortuny je stát se největším regulovaným operátorem ve sportovním sázení a online hrách přes všechny distribuční kanály a produkty ve střední a východní Evropě. Platforma od Playtechu, jež bude přizpůsobena potřebám Fortuny, nám umožní nabídnout špičkovou flexibilní technologii uzpůsobenou pro více distribučních kanálů a více jurisdikcí. Partnerství se společností Playtech nám dále pomůže vytvořit další potenciál pro teritoriální a produktovou expanzi.“

Mor Weizer, CEO Playtechu k partnerství dodal: “Po úspěšném uvedení značky Fortuna v Rumunsku, jsme potěšeni, že můžeme oznámit partnerství se skupinou Fortuna Entertainment Group v České republice, Polsku a Slovensku a také potenciálně na dalších regulovaných trzích. Fortuna je předním operátorem jak v oblasti retailových, internetových i mobilních distribučních kanálů ve střední a východní Evropě a my se těšíme na další spolupráci s týmem Fortuny s cílem dosažení nové úrovně dalšího růstu.“

KONTAKT PRO MÉDIA

Petr Šrain

PR manažér a tlačový hovorca
Tel.: +420 267 218 195
Mobil: +420 739 607 527
E-mail: [email protected]

Tieto kontakty sú v prvom rade určené pre novinárov, nemôžeme vám preto zaručiť, že na iné zaslané otázky dokážeme včas reagovať.