Výber jazyka:

Fortuna Entertainment Group N.V. oznamuje dokončení transakcí

Amsterdam - Fortuna Entertainment Group N.V. (nebo "Společnost") tímto oznamuje úspěšné dokončení a vypořádání dvou probíhajících transakcí.

Společnost úspěšně uzavřela převzetí 100% podílu ve společnosti Hattrick Sports Group Ltd. se sídlem v Irsku ("Hattrick"), které bylo původně oznámeno v únoru tohoto roku. Převzetí bylo schváleno regulatorními úřady a akcionáři Společnosti. Hattrick Sports Group je vlastníkem rumunské sázkové kanceláře Casa Pariurilor, chorvatské sázkové kanceláře PSK a provozuje B2B ve Španělsku, Německu a v dalších zemích. Podmínky transakce zůstaly beze změny a transakce byla vypořádána ke k datu uzavření.
Dne 23. května 2017 Fortuna podepsala smlouvu, ve které se zavázala prodat svůj 98,4 % podíl ve společnosti Fortuna sázky a.s. společnosti Sazka, a.s. Transakce byla vypořádána a uzavřena ke dni podpisu smlouvy. Obě dvě strany se domluvily nezveřejnit hodnotu transakce.

Zbývající 1,6 % podíl držený firmou E-invest byl rovněž prodán. Fortuna vykazuje finanční výsledky ze segmentu loterie jako nepokračující operace od konce roku 2016.

KONTAKT PRO MÉDIA

Petr Šrain

PR manažér a tlačový hovorca
Tel.: +420 267 218 195
Mobil: +420 739 607 527
E-mail: [email protected]

Tieto kontakty sú v prvom rade určené pre novinárov, nemôžeme vám preto zaručiť, že na iné zaslané otázky dokážeme včas reagovať.